Gjyle Nrejaj

Perkujtime

E hënë, 05 qershor 2023

Gjyle Nrejaj

Më: 22 shkurt 2023 Në ora: 00:00
Gjyle Nrejaj

Vitet po ecin dhe malli për ty, po shtohet. Shumë të duam dhe shume po na mungon.

Të kemi pasur Nënë më të mirën për ne. Ke qenë gjithmonë zemërhapur për të gjithë.

Të gjithë i ke dashur e iu ke ndihmuar.

Ti do të mbetesh krenaria dhe dashuria jonë më e madhe.

Të përkujtojmë me mall, Burri Gjergji dhe Fëmijët, Valoni, Vilma dhe Tina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat