Adem (Milaim) Goca

Perkujtime

E hënë, 05 qershor 2023

Adem (Milaim) Goca

Më: 11 mars 2023 Në ora: 12:49
Adem (Milaim) Goca

Të gjithat na mësove, por jo si të jetojmë pa ty. Sot u mbushën plot 22 vite pa më të dashurin vëllain dhe babain tonë.

Vdekja jote e hershme hapi një plagë të madhe në zemrat tona, që koha nuk e shëron dot.

Gjithmonë do të mbetesh në zemrat tona!

Të kujtojnë: bashkëshortja Eminja, djemtë Milaimi e Mentori, vajza Fatlumja, vëllezërit Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti e Kemajli, motrat Mevludja, Sylbia, Ajnishahi e Halitja dhe mbarë farefisi nga Zaskoku i Ferizajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat