Burbuqe Berisha

Perkujtime

E shtunë, 23 shtator 2023

Burbuqe Berisha

Më: 28 maj 2023 Në ora: 11:26
Burbuqe Berisha

Sot, në datën e lindjes tënde, të kujtojmë me shumë mall ty që nuk do vdesësh kurrë.

Të kujtojnë daja Xhafer dhe daja Xhavit me familjet e tyre!

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat