Gzim Nitaj e Agnesa Nitaj

Perkujtime

E hënë, 04 dhjetor 2023

Gzim Nitaj e Agnesa Nitaj

Më: 25 gusht 2023 Në ora: 12:07
Gzim Nitaj e Agnesa Nitaj

Mërzi e mall tani e gjashtë vite. E mallkoj atë minutë në ato bjeshkë sa të jem gjallë, që e ndau familjen tonë. Ju jetoni me ne! Ne e kemi mbështetjen tuaj dhe të zotit dhe do ia dalim në çdo sfidë të jetës.

Vitet ikin e mërzia sa vjen e shtohet. Ne do jemi më të fortë se kurrë e do të ju bëjmë krenarë.

Pushoni të qetë!

Ju përkujtojnë: Bashkëshortja e nëna Leonora, djali e vëllai Aglindi bashkë me nusen Ernesa si dhe motra e vajza Fiona nga Drenoci i Deçanit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat