Emrush Behluli

Perkujtime

E martë, 27 shkurt 2024

Emrush Behluli

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 00:00

Koha që kalon kurrë nuk do ta shuajë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Të përkujtojnë:

Zejnepi dhe fëmijët: Milikija, Arsimi, Leonora dhe Labinoti.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat