Hatixhe Smajl Iberhysaj

Perkujtime

E martë, 23 prill 2024

Hatixhe Smajl Iberhysaj

Më: 1 shkurt 2024 Në ora: 00:01
Hatixhe Smajl Iberhysaj

Ishte ora 6:00 e mëngjesit, një ditë e zezë e cila ndërpreu lumturinë në familjen tonë.

Dhimbja për ty nuk shprehet as me fjalë, as me lot, ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë. Ishte shembull i mirësisë, bujarisë dhe krenaria e familjes tonë.

Përherë do jesh me ne, sepse ashtu jetove që të mos vdesësh kurrë.

Pusho e qetë pran më të dashurve tu.

Me mall të kujtojnë: Bashkëshorti Hasani, djali Vetoni, vajzat Mirusha, Afërdita, Jehona, Mimoza, si dhe nipat e mbesat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat