Qerim (Asllan) Dreshaj

Perkujtime

E martë, 23 prill 2024

Qerim (Asllan) Dreshaj

Më: 7 shkurt 2024 Në ora: 06:59
Qerim (Asllan) Dreshaj

Pesë vite pa më të dashurin tonë.

Koha që kaloi kurrë nuk do ta shuajë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin per ty.

E tani pusho në paqe pergjithmonë në Kosoven tënde të cilen e deshe aq shumë e ne të cilen jetove aq pak.

Me shumë mallë të kujtojnë bashkëshortja Sanija, vajza Nora, djemtë Bujari, Burimi dhe Blerimi, si dhe nipat, mbesat dhëndri dhe rejat, po ashtu mbarë familja Dreshaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat