Kolona të gjata në Veternik

Prishtina

Kolona të gjata në Veternik

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 20:17
Veternik

Kolona të gjata automjetesh janë shkaktuar në Veternik të Prishtinës, të hënën pak para fillimit të orës policore.

Media ka siguruar forografi nga ku shihen radhë të gjata në këtë lagje.

Ora policore në Prishtinë e cila është në zonë të kuqe për nga numri i të infektuarve me COVID-19, fillon nga ora 19:00 dhe përfundon në orën 05:00.

Në vazhdim pamjet nga Veterniku i Prishtinës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat