Haradinaj dënon rastin në shkollën “Faik Konica”: Shkelja, abuzimi dhe cënimi i çfarëdo lloji, nuk duhet të ketë pardon

Prishtina

Haradinaj dënon rastin në shkollën “Faik Konica”: Shkelja, abuzimi dhe cënimi i çfarëdo lloji, nuk duhet të ketë pardon

Nga: A.SH Më: 16 maj 2021 Në ora: 17:36
Daut Hardinaj

Daut Haradinaj nga AAK, ka thënë se rasti në shkollën “Faik Konica” është alar për të gjithë ne.

Sipas Haradinaj, Policia e kryeqytetit duhet te krijohet URGJENTISHT, sipas ligjit për kryeqytetin

Postimi në Facebook:

Rasti i fundit në shkollën Faik Konica, është alarmi i fundit për të gjithë ne!

Policia e kryeqytetit duhet te krijohet URGJENTISHT, sipas ligjit për kryeqytetin.

Prishtina duhet jetë e sigurt, për të gjithë qytetarët e saj. Shkelja, abuzimi dhe cënimi i çfarëdo lloji, nuk duhet të ketë pardon, rastet e tilla nuk kanë vend në shoqërinë tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat