​Shi dhe rrufe në Prishtinë

Prishtina

​Shi dhe rrufe në Prishtinë

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 19:09
Prishtinë

Një shi paska më intenziv dhe i shoqëruar edhe me rrufe po bije aktualisht në kryeqytet.

Krejt kjo ka bërë të duket më ndryshe se sa herave tjera, pasi është zvogëluar dukshmëria.

Kështu duket edhe në videon që po ua ofrojmë.

Përndryshe, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuat për mot jostabil. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat