​Testimet rapide për COVID-19 vazhdojnë në Prishtinë

Prishtina

​Testimet rapide për COVID-19 vazhdojnë në Prishtinë

Më: 19 gusht 2021 Në ora: 10:45
Foto ilustrim

Komuna e Prishtinës do të vazhdojë me realizimin e testeve rapide për COVID – 19.

Nga data 20 gusht në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Emshir.

Orari i punës do të jetë 7 ditë në javë, nga ora 08:00-15:30.

“Njëkohësisht ju bëjmë thirrje për vaksinim dhe për respektimin e masave mbrojtëse nga sëmundja COVID – 19”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat