Vitia së bashku me Konjufcën me të rinjtë e Lëvizjes: Bashkë fitojmë

Prishtina

Vitia së bashku me Konjufcën me të rinjtë e Lëvizjes: Bashkë fitojmë

Nga: A.SH Më: 11 tetor 2021 Në ora: 22:42
Arben Vitia

Kandidati i VV-së, Arben Vitia, së bashku me Glauk Konjufcën, qëndruan me më të rinjtë e Lëvizjes.

Vitia tha që Qeveria e re në komunë do të sjellë edhe ndryshimin e ri e të merituar.

Postimi në Facebook:

Të rinj, të reja, me vullnet e plot dashuri, për vendin e tyre dhe shoqërinë, po anagzhohen çdo ditë, pa kursim.

Së bashku me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, në një atmosferë rinore, me muzikë e bashkëbisedim, qëndruam me më të rinjtë e Lëvizjes, të cilët na mbushin plot motiv, si përherë, për të bërë ndryshimin e nevojshëm, për të sjellë të renë në vendin tonë.

Qeveria e re në komunë do të sjellë edhe ndryshimin e ri e të merituar. Jemi të bashkuar të gjithë.

Bashkë fitojmë.

#Bashkëqeveresim!

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat