​Fillon asfaltimi i rrugës “Muharrem Fejza” në kryeqytet

Prishtina

​Fillon asfaltimi i rrugës “Muharrem Fejza” në kryeqytet

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 21:28
​Fillon asfaltimi i rrugës “Muharrem Fejza”

Ka filluar asfaltimi i rrugës “Muharrem Fejza” në Rrugën B në Prishtinë.

Banorët e kësaj lagjeje disa herë kishin protestuar për vonesa nga ana e Komunës së Prishtinës.

Andaj e kanë mirëpritur asfaltimin edhe pse me shumë vonesa.

Banorët madje kishin paralajmëruar edhe padi ndaj komunës për vonesat në rregullimin e kësaj rruge që kishte filluar shumë moti. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat