Me 10 dhjetor hapet “Prite n’Shesh”

Prishtina

Me 10 dhjetor hapet “Prite n’Shesh”

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 10:20
Ilustrim

Nga e dita 10 dhjetori do të hapet aktiviteti “Prite n’Shesh”, e cila do të jetë e hapur deri më 31 dhjetor.

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se 26 bizneset fituese të mërkurën prej orës 14:00 do të tërheqin shortin për numrin e shtëpizës që do të posedojnë përgjatë këtij aktiviteti.

“Komuna e Prishtinës ka kënaqësinë të ju ftojë në aktivitetin e njohur të komunës të quajturin Prite n'Shesh! Ky aktivitet hapet me 10 Dhjetor 2021 duke filluar nga ora 20:00 dhe do të vazhdojë deri më 31 Dhjetor 2021.

Gjithashtu, 26 bizneset fituese ftohen nesër me datën 8 Dhjetor prej orës 14:00 në Komunën e Prishtinës për t'a tërhequr shortin për numrin e shtëpizës që do të posedojnë përgjatë këtij aktiviteti. Falënderojmë të gjitha bizneset që aplikuan! #prishtina”, thuhet në njoftimin e Komunës së Prishtinës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat