Stuhi me breshër e erë të fuqishme në Prishtinë, pamjet

Prishtina

Stuhi me breshër e erë të fuqishme në Prishtinë, pamjet

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 17:27
Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak minutave ka filluar një stuhi e fuqishme në Prishtinë.

Ajo u përcjellë me shi e breshër të rrëmbyeshëm dhe erë të fortë.

Pjesa e parë e ditës u karakterizua me vapë të madhe.

Stuhia ishte paralajmëruar para pak orësh edhe nga faqja MeteoBallkan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat