Përparim Rama del në Gërmi për vrapim

Prishtina

Përparim Rama del në Gërmi për vrapim

Më: 17 korrik 2022 Në ora: 11:27
Përparim Rama

I pari i Prishtinës, Përparim Rama, këtë të diel ka dalë për vrapim në Parkun e Gërmisë.

Foton e ka publikuar në profilin e tij në Facebook, teksa shkruan:

“Mirëmëngjesi Prishtinë Ditën sot e nisëm herët në parkun e bukur të Gërmisë.

Ju uroj një ditë të këndshme! #prishtinaepërjetimeve”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat