Raporti i Dick Marty, ja deputetët pjesë e Komisionit Parlamentar

Shqipëria

Raporti i Dick Marty, ja deputetët pjesë e Komisionit Parlamentar

Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 15:17
Kuvendi

Bëhen publike emrat e anëtarëve të Komisionit të Posaçëm Parlamentar mbi Raportin e Dick Marty-t.

Nga mazhoranca  pjesë do të jenë Ulsi Manja, Alket Hyseni, Klotilda Bushka, Adnor Shameti dhe Ermonela Felaj.

Ndërsa nga opozita Myslim Murrizi, Edmond Stojku Enver Roshi. Pjese e komisionit dhe deputetja Elena Xhina.

Emrat në fjalë pritet të votohen nesër në seancë plenare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat