Zgjedhjet e 25 prillit/ Kryemadhi dhe Basha firmosin marrëveshjen nesër

Shqipëria

Zgjedhjet e 25 prillit/ Kryemadhi dhe Basha firmosin marrëveshjen nesër

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 13:35
Basha dhe Kryemadhi

Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha firmosin marrëveshjen politike të  bashkëpunimit pas zgjedhor në orën 10:00 ditën e nesërme.

Kujtojmë se PD dhe LSI vendosën të dalin me dy lista në zgjedhje dhe jo në një koalicion.

Marrëveshja do të firmoset në një prej hoteleve luksoze të Tiranës.

Dhe jo në njërën prej selive të partive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat