Zgjedhjet e 25 prillit, kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

Shqipëria

Zgjedhjet e 25 prillit, kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

Më: 11 prill 2021 Në ora: 10:36
Urszula Gaçek

Ka nisur takimi që në orën 10:00 kryesueses së ODIHR me kryesocialistin Edi Rama.

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, Urszula Gaçek, po zhvillon një takim me Kryeministrin Edi Rama.

Burime për Ora News, se takimi po zhvillohet në selinë e Partisë Socialiste.

Në fokus të bisedës në takim do të jetë zgjedhjet e 25 prillit, garancia për zgjedhje të lira dhe të ndershme dhe mbarëvajtja e procesit zgjedhor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat