Festë në familjen e Saimir Tahirit, ish-ministri ndan videon emocionuese për ditëlindjen e të birit

Shqipëria

Festë në familjen e Saimir Tahirit, ish-ministri ndan videon emocionuese për ditëlindjen e të birit

Më: 13 prill 2021 Në ora: 19:17
Saimir Tahiri

Sot në familjen e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është një ditë e veçantë. Djali i tij i vogël, Goliku feston ditëlindjen dhe mbush 2 vjeç.

Nuk kishte se si të mungonte edhe urimi i të atit, i cili ka postuar në rrjetet sociale një video emocionuese.

Në të shfaqen bab e bir duke biseduar, ndërsa vihet re që Goliku ka nisur “shpjegimet” e tij të para.

“Sot 2 vjeç, e ka filluar me shpjegimet e gjata. Dhe  Golik #ditelindje #golik #2vjec #birthdayboy”, ka shkruar Tahiri krahas videos.

Kujtojmë që ish-ministri ka edhe një djalë më të madh, të cilin e ka pagëzuar me emrin Drin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat