LSI takim përmbyllës në Berat, simpatizantët mbushin rrugë, trafik i rënduar

Shqipëria

LSI takim përmbyllës në Berat, simpatizantët mbushin rrugë, trafik i rënduar

Më: 18 prill 2021 Në ora: 12:47
Berat

Partia Lëvizja Socialiste për Integrim ditën e sotme do të zhvillojë takimin përmbyllës në Berat.

Kjo ka bërë që shumë militantë të LSI të aktivizohen për takimin përmbyllës në këtë qark dhe me qindra makina janë nisur për në sheshin ku do mbahet takimi.

Nga ana tjetër kjo ka sjellë fluks në trafik nga Ploçani dhe Skrapari.

Simpantizantë të kësaj force politike kanë marshuar me makina e flamuj në rrugët e Beratit duke krijuar radhë të gjata në trafik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat