Patronazhistët vs SMV(Struktura e Mbrojtjes së Votës)/ Artan Hoxha paralajmëron për të dielën

Shqipëria

Patronazhistët vs SMV(Struktura e Mbrojtjes së Votës)/ Artan Hoxha paralajmëron për të dielën

Më: 23 prill 2021 Në ora: 16:55
Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka postuar në rrjetet sociale bexhin e gazetarit që e pajis me statusin e vëzhguesit në zgjedhjet parlamentare të së dielës. Ai thotë se sapo ka marrë biletën për derbin e të dielës, duke i bërë thirrje të gjithëve të marrin pjesë në zgjedhje.

Artan Hoxha kujton edhe thirrjen e ambasadores amerikane në Shqipëri, Yuri Kim si një mesazh “Vëllai i madh po u vëzhgon”.

“Mbani frymen njerez…. Edhe nje dite na ndan nga perballja “epike”… “Patronazhistet” vs SMV(Struktura e Mbrojtjes Votes)

Sapo e mora bileten për radhen e pare, në “derbin” e se dieles… Bashkekombas, shkoni masivisht dhe të qete në votime.  Mos u dorezoni para presioneve, kercenimeve, apo ofertave per blerje vote.

Vota juaj vendos te ardhmen e vendit… Dhe në fund, ashtu siç ka thene Ambasadorja Amerikane Juri Kim: “Vellai i madh po u vezhgon”…”, shkruan Artan Hoxha.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat