“Ditë e rëndësishme për PD”/ Nishani fton mediat në mbledhjen e Këshillit Kombëtar: Jini transparentë

Shqipëria

“Ditë e rëndësishme për PD”/ Nishani fton mediat në mbledhjen e Këshillit Kombëtar: Jini transparentë

Më: 16 maj 2021 Në ora: 19:06
Bujar Nishani

Kryetrai i Këshillit Kombëtar, Bujar Nishani, pak para nisjes së mbledhjes me Partinë Demokratike, në një deklaratë për mediat ka ftuar gazetarët të jenë prezentë në mbledhje.

"Dua të jua falenderoj të gjithëve që jeni prezentë, në një ditë shumë të rëndësishme për Partinë Demokratike dhe të ardhmen e saj.

Dëshiroj që ju të përmbushni misionin tuaj, që është transparenca.

Ju ftoj të jeni prezent në mbledhjen e Këshillin kombëtar."

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat