Berisha: Vlora e zjarrtë, epike, frymëzuese! Mirënjohje të thellë!

Shqipëria

Berisha: Vlora e zjarrtë, epike, frymëzuese! Mirënjohje të thellë!

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 14:15
Sali Berisha

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka pasur dje në Vlorë, një nga pritjet më entuziaste dhe më emocionuese që mund t’i jenë bërë tërë këto vite, në nisje të bashkëbisedimit të tij me demokratët e këtij qarku,”Foltores”.

Sot, Berisha, duke publikuar pamjet e mikpritjes që i bënë të shtunën jo thjesht atij, por edhe nismës së tij për rimëkëmjen e Partisë Demokratike, ka dërguar një falenderim plot mirënjohje.

“Vlora e zjarrtë, epike, frymëzuese!

Mirënjohje të thellë!” shkroi ish-Kryeministri.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat