Përfshihet nga flakët një lokal në Elbasan

Shqipëria

Përfshihet nga flakët një lokal në Elbasan

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 22:07
Foto ilustrim

Një lokal pranë Universitetit "Aleksandër Xhuvani" në Elbasan është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme (22 tetor.)

Burime për Ora News bëjnë me dije se shkak i zjarrit mendohet të jetë një bombol gazi.

E cila fatmirësisht u lokalizua në kohë nga zjarrfikësit duke bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Zjarri ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe panik tek qytetarët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat