Rama vizitë zyrtare në Egjipt, pritet me ceremoni shtetërore

Shqipëria

Rama vizitë zyrtare në Egjipt, pritet me ceremoni shtetërore

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 13:36
Pamje nga videoja

Kryeministri Edi Rama ka nisur një vizitë zyrtare në Egjipt.

Kreu i qeverisë është pritur me ceremoni shtetërore.

Rama është pritur në Kajro nga homologu i tij, Moustafa Madbouly.

“Ceremonia e pritjes nga Kryeministri i Republikës arabe të Egjiptit, Moustafa Madbouly,” shkruan kryeministri në Facebook, ndërsa ka ndarë edhe pamjet e ceremonisë së zhvilluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat