Basha i prerë: Mbi interesat e gjithkujt është ai i shqiptarëve, demokratët nuk ...

Shqipëria

Basha i prerë: Mbi interesat e gjithkujt është ai i shqiptarëve, demokratët nuk ...

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 17:18
Lulzim Basha

Kryedemokrati Lulzim Basha është ndalur për gazetarët e pranishëm në selinë blu, pas përfundimit të mbledhjes së grupit parlamentar demokrat.

Ai ka thënë se interesi i shqiptarëve është parësor dhe PD sipas tij i shërben këtyre interesave.

Basha më tej, dha mesazhin e qartë se “demokratët mish për top nuk i përdor dot askush”.

“Mbi interesat e gjithkujt është ai i Shqiptarëve, PD do i shërbej këtyre interesave, demokratët mish për top nuk i përdor dot askush”, tha Basha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat