Sali Berisha mban foltoren me demokratët që jetojnë në SHBA

Shqipëria

Sali Berisha mban foltoren me demokratët që jetojnë në SHBA

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 07:13
Sali Berisha

Sot do të zhvillohet 'Foltorja' e ish-kryeministrit Sali Berisha me shqiptarët e Amerikës. 

Takimi do të mbahet nga ora 12:00 me orën lokale.

Njoftimin e ka bërë publik lideri historik i PD përmes një postimi në Facebook.  

Njoftimi:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat