Ceremonia për Pavarësinë, Rama anashkalon Lelin

Shqipëria

Ceremonia për Pavarësinë, Rama anashkalon Lelin

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 10:20
Pamje nga vendi i ngjarjes

Mbahet ceremonia e ngritjes së flamurit në Vlorë.

Ndonëse të detyruar të ndodhen së bashku në ceremoninë e Ditës së Flamurit në Vlorë, duket se “paqja” mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut Dritan Leli ka qenë e pamundur të ndodhë.

Rama ka anashkaluar Lelin përpara ceremonisë së ngritjes së Flamurit.

Në momentin e mbërritjes kryeministri nuk përshëndet kryebashkiakun e Vlorës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat