Fier: Gjendet një person i vdekur në kanal

Shqipëria

Fier: Gjendet një person i vdekur në kanal

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 19:10
Foto

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Mujalli të Fierit.

Policia bën me dije se në një kanal me ujë është gjetur i mbytur një shtetas i gjinisë mashkullore, ende i paidentifikuar nga policia. Mësohet se trupi i viktimës së mbytur ishte i dekompozuar, ndërsa ende nuk dihen detaje të tjera rreth kësaj ngjarje të rëndë.

“Në fshatin Mujalli, në një kanal me ujë është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar një shtetas i seksit mashkull ende i paidentifikuar”. thuhet në njoftimin e policisë.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për nxjerjen e personit të mbytur nga kanali, identifikimin e tij dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat