Me dy gishtat lart, Meta uron 8 dhjetorin: Lavdi rinisë studentore

Shqipëria

Me dy gishtat lart, Meta uron 8 dhjetorin: Lavdi rinisë studentore

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 09:05
Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta ka uruar sot 8 dhjetorin, Ditën e Rinisë.

Kreu i shtetit ka publikuar në rrjete sociale një video duke bërë vrap nga liqeni artificial i Tiranës, teksa ndalet një moment ngre dy gishtat lart dhe thotë: “Gëzuar 8 dhjetorin, Ditën e Rinisë, lavdi rinisë studentore”.

Postimi i plotë i Ilir Metës:

Gëzuar 8 Dhjetorin, Ditën e Rinisë! Lavdi Rinisë Studentore!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat