Lala del me deklaratën e papritur: Rrini urtë se iu turra...

Shqipëria

Lala del me deklaratën e papritur: Rrini urtë se iu turra...

Më: 25 janar 2022 Në ora: 10:08
Klodiana Lala

Gazetarja Klodiana Lala ka ironizuar zhvillimet e fundit në lidhje me kreun e FSHF-së, Armand Dukën.

Ajo ka ironizuar përmes disa postimeve të njëpasnjëshme në rrjetet sociale.

“Audio me SPAK:) hahahahaha lot o lot ku jemi katandis”, shkruan Lala.

“Rrini urte, se ju turra SPAK!”, shkruan në një tjetër postim Lala.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat