Protestuesit bllokojnë kryqëzimin te Myslym Shyri, rrethohen nga policët

Shqipëria

Protestuesit bllokojnë kryqëzimin te Myslym Shyri, rrethohen nga policët

Më: 13 mars 2022 Në ora: 13:55
Protesta

Një numër protestuesish janë zhvendosur në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë.

Të pozicionuar në kryqëzim, kanë bllokuar qarkullimin e makinave.

Siç shihet nga pamjet ka forca të shumta policie që shkojnë pranë tyre.

Të rinjtë po protestojnë kundër rritjes së çmimeve dhe rritjes së çmimit të naftës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat