Avokati 38-vjeçar goditet dhe kanoset në zyrën e tij në Fier

Shqipëria

Avokati 38-vjeçar goditet dhe kanoset në zyrën e tij në Fier

Më: 7 prill 2022 Në ora: 14:34
foto ilustrim

Një avokat është dhunuar në qytetin e Fierit. Policia njofton se shtetasi E.XH., ka kanosur dhe goditur në zyrën e tij avokatin A.O., 38-vjeç për motive të dobëta. 46-vjeçari tashmë është shpallur në kërkim nga policia.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier shpallën në kërkim shtetasin E. Xh., 46 vjeç, banues në Fier.

Pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur dhe goditur në zyrën e tij, shtetasin A. O., 38 vjeç, (avokat).

Po punohet për kapjen e shtetasit E. Xh. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale”
, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat