Fieri/ Nëna i dërgon djalit në burg telefon, e fsheh brenda qeses së duhanit

Shqipëria

Fieri/ Nëna i dërgon djalit në burg telefon, e fsheh brenda qeses së duhanit

Më: 8 prill 2022 Në ora: 17:06
Fieri/ Nëna i dërgon djalit në burg telefon, e fsheh brenda qeses së duhanit

Një telefon celular është gjetur brenda një qeseje me duhan në burgun e Fierit.

Strukturat e policisë në IEVP Fier, gjatë kontrollit të një pakoje postare dërguar nga shtetësja A.S, nëna e të dënuarit M.S,

gjetën brenda një qeseje me duhan një aparat celular tip ‘Samsung’ me tuch.

Menjëherë është vënë në dijeni SHKBB për hetime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat