Tronditet Kurbini, gjendet një person i pajetë në rrugë

Shqipëria

Tronditet Kurbini, gjendet një person i pajetë në rrugë

Më: 9 prill 2022 Në ora: 13:52
Ilustrim

Është gjetur një person i pajetë në rrugë në Milot, Kurbin.

Mësohet se viktima është gjetur pa jetë nga banorët e tjerë.

Ndërsa policia është nisur drejt vendngjarjes.

Dyshimet e para janë që ai është vrarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat