Babai i vrau nusen, Fatjoni nuk i shkon në varrim/ Në ceremoninë e Merushes nuk shkon as ish-bashkëshorti

Shqipëria

Babai i vrau nusen, Fatjoni nuk i shkon në varrim/ Në ceremoninë e Merushes nuk shkon as ish-bashkëshorti

Më: 13 prill 2022 Në ora: 11:30
Foto nga vendi i ngjarjes

Fatjoni, djali i Xhevair Hoxhës që i vrau nusen, ka zgjedhur të mos marrë pjesë në varrimin e kësaj të fundit, por vetëm në ceremoninë e të atit.

Në ceremoninë e Merushes, nuk ka shkuar as ish-bashkëshorti i saj, me të cilin kishte tre fëmijë.

Ndërkohë, të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja e djeshme.

Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se viktima Merushe Hazizi ka marrë 3 goditje me thikë në gjokse qe i kanë shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat