Zbardhen detaje të reja/ U gjet i pajetë në bunker, ky është emri i 36-vjeçarit

Shqipëria

Zbardhen detaje të reja/ U gjet i pajetë në bunker, ky është emri i 36-vjeçarit

Më: 20 prill 2022 Në ora: 21:01
Foto ilustrim

Personi që u gjet i pajetë në një bunker në Tiranë quhet Ilir Marku.

Ai njihet si përdorues i lëndëve narkotike.

Nga këqyrja paraprake s’ka shenja dhune.

Ai është çuar në morg për ekzaminim të mëtejshëm për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat