Ndryshe nga çdo herë/ Ngjela publikon foton dhe ka një mesazh për shqiptarët

Shqipëria

Ndryshe nga çdo herë/ Ngjela publikon foton dhe ka një mesazh për shqiptarët

Më: 23 prill 2022 Në ora: 14:38
Spartak Ngjela

Avokati Spartak Ngjela dallohet për reagimet e tij të forta në rrjetet sociale në lidhje me zhvillimet politike në vend.

Mirëpo ndryshe nga çdo herë, në kuadër edhe të festës së Pashkëve, avokat Ngjela ka ndarë në rrjetet sociale një foto të vetën përmes së cilës uron gjithë besimtarët ortodoksë.

“Gëzuar festën për të gjithë besimtarët e Fesë Ortodokse... gëzim dhe paqe në shpirt.

Image
Spartak Ngjela

Gëzuar!”, shkruan Ngjela.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat