Aksident në Lezhë/ E përplas makina, plagoset rëndë 14-vjeçari

Shqipëria

Aksident në Lezhë/ E përplas makina, plagoset rëndë 14-vjeçari

Më: 4 maj 2022 Në ora: 19:23
foto ilustrim

Një minoren ka mbetur i plagosur rëndë pasi është përplasur nga një makinë në rrugën që lidh Rrilën me fshatin Mylte.

Nga ky aksident ka mbetur i plagosur një 14- vjeçar, ndërsa autovetura që e përplasi atë ka përfunduar jashtë rruge në një kanal.

Policia ka mbërritur menjëhere në vendngjarje dhe ka nisur hetimet në lidhje me këtë aksident.

14-vjeçari i plagosur është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat