“Benzit” në Vlorë “përpiet” nga flakët, reagon policia

Shqipëria

“Benzit” në Vlorë “përpiet” nga flakët, reagon policia

Më: 18 maj 2022 Në ora: 07:58
Foto ilustrim

Një makinë është djegur nga flakët rreth orës 01:12, në lagjen “Astane”, fshati Kotë, Vlorë.

Policia njoftoi se bëhet fjalë për një automjet tip “Mercedes-Benz”, i cili është djegur plotësisht.

Makina është në pronësi të shtetasit K. N. dhe ndodhej në garazh në momentin e zjarrvënies.

Deri më tani nuk janë përcaktuar shkaqet e zjarrit, ndërsa policia sqaron se po punohet për të zbardhur të plotë këtë ngjarje.

Njoftimi i Policisë:

Vlorë –   Më datë 18.05.2022, rreth orës 01:12, në lagjen “Astane”, fshati Kotë, Vlorë, ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht automjeti tip “Mercedes-Benz”, në pronësi të shtetasit K. N., i cili ndodhej në garazh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat