I riu shqiptar kapet duke shitur drogë dhe arrestohet nga policia italiane

Shqipëria

I riu shqiptar kapet duke shitur drogë dhe arrestohet nga policia italiane

Më: 23 maj 2022 Në ora: 17:23
Foto ilustrim

Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali pasi është kapur “mat” nga policia duke shitur lëndë narkotike.

Në momentin që është kapur, shqiptari ka qenë duke shpërndarë dy qese me nga dy gram kokainë.

Pas kontrollit të policisë në banesë, iu gjetën edhe 11 kokainë, peshore dhe materiale për paketimin e lëndëve narkotike.

Nga ana tjetër blelësi është proceduar penalisht në gjendje të lirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat