Gjendet pa shenja jete në një rezervuar trupi i një personi, familja e tij e kërkonte prej ditësh

Shqipëria

Gjendet pa shenja jete në një rezervuar trupi i një personi, familja e tij e kërkonte prej ditësh

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 12:49
Foto ilustrim

Trupi i një 67-vjeçari është gjetur pa shenja jete këtë të shtunë në rezervuarin e Hecit.

Policia bën me dije se viktima është shtetasi D. B., 67 vjeç, banues në Prrenjas.

Familja e tij prej ditësh e kërkonte dhe djali kishte bërë dhe kallëzim në polici për zhdukjen e të atit.

Njoftimi i Policisë: 

Më datë 23.06.2022, është gjetur nga familjarët pa shenja jete, dyshohet i mbytur në rezervuarin e Hecit, shtetasi D. B., 67 vjeç, banues në Prrenjas.

Paraprakisht kishte bërë kallëzim djali i tij, për largimin nga banesa të 67-vjeçarit.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk u konstatuan shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat