I riu aksidenton dy të mitur në autostradën Tiranë-Durrës, arrestohet nga policia

Shqipëria

I riu aksidenton dy të mitur në autostradën Tiranë-Durrës, arrestohet nga policia

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 13:53
Foto ilustrim

Aksidentoi dy të mitur në autostradën Tiranë- Durrës, arrestohet shoferi.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor vendoseën në pranga A. F., 25 vjeç, banues në Thumanë, dhe proceduan penalisht në gjendje të lirë I. Ç., 24 vjeç.

Në autostradën Tiranë-Durrës, A. F., duke drejtuar automjetin e tij, është përplasur me automjetin me drejtues I. Ç. dhe si pasojë e aksidentit, janë dëmtuar dy pasagjerët e mitur që ndodheshin në automjetin me drejtues A. F., të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve”,-njoftoi policia.

Materialet i kaluan prokurorisë për hetime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat