Aksident në Pogradec/ Përplasen dy makina, plagoset këmbësori

Shqipëria

Aksident në Pogradec/ Përplasen dy makina, plagoset këmbësori

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 12:28
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në shëtitoren e këtij qyteti.

Nga ky aksident ka mbetur i plagosur një këmbësor.

I plagosur është transportuar drejt spitalit të Pogradecit.  Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Deri tani ende nuk dihet gjendja e këmbësorit i cili mbeti i plagosur nga ky aksident .

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat