I shpëtoi jetën turistes spanjolle, ky është kamarieri hero! Gruaja i puthi duart dhe e mirëpret në Spanjë

Shqipëria

I shpëtoi jetën turistes spanjolle, ky është kamarieri hero! Gruaja i puthi duart dhe e mirëpret në Spanjë

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 08:28
Leli Alushaj, kamarieri hero

Leli Alushaj është kamarieri hero, i cili i shpëtoi jetën turistes spanjolle dy ditë më parë në një restorant në Tiranë.

Ai ishte duke shërbyer si zakonisht, kur pa që një shtetase spanjolle, e cila kishte ardhur me pushime në Shqipëri, po mbytej me ushqimin.

Leli, la pjatat dhe i erdhi në ndihmë turistes menjëherë.

Ndërhyrja e tij ishte e shpejtë dhe turistja spanjolle u ndje mirë pas pak sekondash.

Në një moment ajo shihet teksa i puth duart dhe kamarieri e përqafon.

Për JOQ, kamarieri Leli Alushaj tregon se ajo e ka falënderuar dhe madje e mirëpret në Spanjë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat