Ishte duke ecur me biçikletë mbi urë, përfundon në lumë një burrë në Lezhë

Shqipëria

Ishte duke ecur me biçikletë mbi urë, përfundon në lumë një burrë në Lezhë

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 11:50
Foto ilustrim

Një person është lënduar teksa është rrëzuar nga ura e trenit në Ishull Lezhë.

Personi ka qenë duke levizur mbi urë me biçiletë dhe ka humbur ekuilibrin duke përfunduar poshtë saj.

Për nxjerrjen e tij, është bërë ndërhyrja nga zjarrfikësit, te cilët më pas, e kanë dërguar burrin në spital.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat