Gjendet e pajetë 54-vjeçarja në Vaqarr, dyshohet se vuante nga epilepsia

Shqipëria

Gjendet e pajetë 54-vjeçarja në Vaqarr, dyshohet se vuante nga epilepsia

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 14:53
Foto ilustrim

Një 54-vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e saj nga familjarët.

Sipas policisë dyshohet se viktima me iniciale F. N. vuante nga sëmundja e epilepsë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.10.2022, në fshatin Gropaj, Vaqarr, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete shtetasja F. N., 54 vjeç, e cila dyshohet se vuante nga epilepsia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat