Përfshihet nga flakët një automjet brenda parkingut të një qendre tregtare

Shqipëria

Përfshihet nga flakët një automjet brenda parkingut të një qendre tregtare

Më: 27 janar 2023 Në ora: 22:37
Foto ilustrim

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të premteje. Ngjarja ka ndodhur në kryeqytetit në parkingun e një qendre tregtare në bulevardin “Bajram Curri”.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.01.2023, rreth orës 22:00, në një automjet në parkingun e një qendër tregtare, në bulevardin “Bajram Curri”, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat