Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, vritet një person! Dyshohet kushëriri i Nikulajt

Shqipëria

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, vritet një person! Dyshohet kushëriri i Nikulajt

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 21:54
Foto ilustrim

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Lezhë gjatë ditës së sotme.

Sipas burimeve nga të shtënat ka mbetur i vdekur një person.

Po ashtu mësohet se viktima ka qenë kushëri me Ardian Nikulajn, i vrarë nga disa shtetas të huaj me porosi të Edmond Haxhisë, nipit të Lekstakajve, me të cilët ai ishte në hasmëri.

Ndërkohë Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për identifikimin dhe kapjen e autorëve dhe zbardhjen e plotë të saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat